Az OBII utolsó, gyöngyösi fordulóban június 9-én a tét a csoportelsőség, azaz összesítésben az OB-II 21. helye volt. Ismét csak két cserével – beleértve a játékosedzőt, Rozgonyi Gábort is – vágtunk neki a fordulónak, előbb örömjátékkal nyertünk a szintén két cserével felálló pápaiak ellen. Ismét játszott Rozgonyi Gábor edzőnk is, akinek nem sikerült a góllövés.

 

KVE – Pápai SE 18-8 (4-1,6-2.4-3,4-2)

KVE: KURUCZ CS. – NAGY R.2, SÁRKÁNY GY.3, LISZI A.2, BOGDÁN L.3, BARABÁS O.3, MORVA T.3, Cs.: GYÖRE A.2,
Rozgonyi Gábor j.edző.

A mérkőzés jegyzőkönyve

 

A közvetlenül az első meccsünk után következő második mérkőzésünkön hiába vezettünk három góllal (7-4) a harmadik negyedben, a végére elfogyott az erő. Egy cserejátékossal nem túl sok pihenő jut, így törvényszerű, hogy a pihentebb fiatal soproniak fordítani tudtak.Egymás elleni jobb eredménnyel így is a megnyertük a csoportot.  

 

Soproni VSE – KVE 8-7 (2-1,1-5,3-1,2-0)

KVE: KURUCZ CS. – NAGY R., SÁRKÁNY GY., LISZI A.1, BOGDÁN L., BARABÁS O.3, MORVA T.2, Cs.: GYÖRE A.1,
Edző: Rozgonyi Gábor.

A mérkőzés jegyzőkönyve

 

További eredmények:

Gyöngyös-Sopron 5-8
Pápa-Gyöngyös 12-21

 

Az utolsó csoport végeredménye: 

21. Kecskeméti VE 15 pont (pontegyenlőségnél egymás elleni gólkülönbség +3)
22. Soproni SVE 15 pont (pontegyenlőségnél egymás elleni gólkülönbség -3)
23. Gyöngyösi Aligátorok VC 6 pont
24. Pápai Sportegyesület 0 pont
Kategória: Hírek