November 9-én Békéscsabán folytatódott a bajnokság. 3 cserejátékossal vágtunk neki a fordulónak, és tulajdonképpen a várt eredmények születtek, de nem olyan arányban, mint gondoltuk.  

 

A hazai pályán teljes, 14 fős csapattal játszó Békéscsabát nagy nehézségek árán sikerült legyőznünk. A harmadik negyedben még 8-4-re vezettek, de ezt követően egy 6-0-ás sorozattal átvettük a vezetést, amit a meccs végéig meg is tartottunk.
KVE – BÉKÉSCSABA 12-11 (3-2,1-4,4-2,4-3)
KVE: Harkai – NAGY R. 3, SÁRKÁNY GY. 3, Barabás O., Liszi A., Dongó T. 1,  Bogdán L. 1, Cs.: Czirok Cs, MORVA T. 2, ROZGONYI Á. 2.
Edző: Rozgonyi Gábor
A mérkőzés jegyzőkönyve:

 

A Szeged ellen az esélyeknek megfelelően vereséget szenvedtünk, de sajnos még nagyobb arányban, mint az első fordulóban. Csapatunk már a mérkőzés elején összezuhant, az ellenfél jól használta ki a hibáinkat és dekoncentráltságunkat. 
KVE – SZUVTE 6-25 (0-7,1-6,3-7,2-5)
KVE: Harkai – Nagy R. 1, Sárkány Gy., Barabás O., Liszi A., Dongó T. 1,  Bogdán L. 2, Cs.: Czirok Cs, Morva T. 1, Rozgonyi Á.1.
Edző: Rozgonyi Gábor
A mérkőzés jegyzőkönyve: 
Kategória: Hírek