Szeptember 21-én Csongrádon kezdtük a bajnokságot. Teljes csapattal, 14 fővel, a debütáló Dr. Bácsi Miklóssal a sorainkban, gyönyörű napsütésben játszottunk. A Nagyvárad csapata nem érkezett meg, és nem is voltak elérhetők, így két mérkőzéssel kevesebb került lejátszásra.
Első találkozónkon a Békéscsaba ellen egy 5-0-ás kezdést követően végig vezetve biztos győzelmet arattunk.  
KVE – BÉKÉSCSABA 12-6 (4-0,3-1,3-3,2-2)
KVE: Kurucz – Nagy R. 2, Sárkány Gy., Nagypál S. 2, Liszi A., Dongó T. 1, VARGA I.4 Cs.: CZIROK CS., Zsigmond E., Györe A., Barabás O., Morva T.1, Dr. Bácsi M.1, Rozgonyi Á.1.
Edző: Rozgonyi Gábor
A mérkőzés jegyzőkönyve

 

A Szeged ellen az esélyeknek megfelelően vereséget szenvedtünk, de sajnos olyan arányban, amire már hosszú évek óta nem volt példa. Csapatunk összezuhant, az ellenfél jól használta ki a hibáink mellett a medence sekélyebb fele nyújtotta előnyöket.
SZUVTE – KVE 16-4 (4-2,5-0,3-1,4-1)
KVE: Kurucz – Nagy R., Sárkány Gy., Nagypál S., Liszi A.1, Dongó T., Varga I.2, Cs.: Czirok Cs., Zsigmond E., Barabás O.1, Morva T., Dr. Bácsi M., Rozgonyi Á..
Edző: Rozgonyi Gábor
A mérkőzés jegyzőkönyve
Kategória: Hírek