A Csongrád által Szentesen megrendezett 3. fordulóban a csoport éllovasai ellen a vereségek ellenére becsülettel helytállt a csapat.

 

A pontveszteség nélküli, a több éves OBI-es tapasztalattal rendelkező Lehmann István vezérlete csoportelső SZVTK csupán a második-harmadik negyedben került szerencsés gólokkal és néhány vitatható ítélettel fölénybe. A hosszú idő után első idegenbeli mérkőzésén részt vevő Harkai Jani remekül védett. Helytállásunkat dicséri, hogy ellenfelünknek ez volt az eddig legkisebb arányú győzelme a bajnokságban. 

 

Szegedi UVTE – KVE 11-6 (2-2,3-1,3-1,3-2)

KVE: HARKAI J. – NAGY R.1, Sárkány Gy., Nagypál S., DONGÓ T.2, Barabás O., MORVA T.2.  Cs.:Liszi A., Bogdán L.1, Czirok Cs.,Zsigmond E.,Négyessy A.
Edző: Rozgonyi Gábor

A mérkőzés jegyzőkönyve

 

 

Az agresszíven játszó, döntően a tavalyi OB I/B-s Hódmezővásárhely játékosaiból álló Szentes ellen szintén jól kezdtünk, de a harmadik negyedben hibáinkból kapott megúszás gólokkal elhúzott a Szentes, és magabiztosan nyert. Harkai védései mellett Dongó Tomi gólerős játéka tűnt ki.

Bertók Szentes – KVE 14-8 (3-3,3-2,4-1,4-2)

KVE: HARKAI J. – Nagy R., Sárkány Gy. 1, Nagypál S., DONGÓ T.5, Barabás O. 1, Morva T..  Cs.:Liszi A., Bogdán L.1,Zsigmond E.,Négyessy A.
Edző: Rozgonyi Gábor

A mérkőzés jegyzőkönyve

 

További eredmények:

 

Csongrád – SZVTK 19-8
Bertók Szentes – Szentes 12-3
SZUVTE – SZVTK 14-8
Csongrád – Szentes 19-8
Tabella: 

 

1. SZUVTE BT      18
2. Csongrád           15
3. Bertók Szentes  12
4. KVE                   6
5. Szentes             1
6. SZVTK              1
Kategória: Hírek