December 9-én Gyöngyösön az utolsó fordulót rendezték az OB-II Észak-Keleti csoportjában. Sajnos csapatunk számára nem termett sok babér. Mindössze 10 fővel tudtunk elutazni a két nehéz összecsapásra, edző nélkül, bár Nagy Imre játékos edzőként vállalta a feladatot. A Cegléd ellen az első két negyedben jól tartottuk magunkat, a harmadik negyedben viszont elhúztak a ceglédiek, amit már nem tudtunk megfordítani.
Kecskeméti VE – Czeglédi Lamatinok 8 -12

(3-3,1-1,1-5,3-3) Gyöngyösi Városi Strandfürdő.
KVE: Kurucz Cs. – Nagy R.1, Barabás O. 2, Liszi A., Bogdán L. 1, Klusmann N., MORVA T. 3.,Cs.: Nagy I., Mezős Cs.1,  Zsigmond E.

A ceglédi csapatban Tószegi Zoltán 4,  Rajkort Zsolt 3 gólt szerzett, mindkét játékos serdülő korú.

A mérkőzés jegyzőkönyve

A Diósgyőr ellen csak az első negyedi volt szoros, utána centerből kapott emberelőnyök és büntetők kihasználásával eldöntötte a mérkőzést a Diósgyőr. Hárman is két hibával játszottak nálunk két negyeden keresztül.

Kecskeméti VE – Diósgyőri Várfürdő 6 -16

(2-1,0-7,2-3,2-5) Gyöngyösi Városi Strandfürdő.
KVE: Kurucz Cs. – Nagy R.1, Barabás O. 1, Liszi A., Bogdán L. 1, Klusmann N., MORVA T. 2.,Cs.: Nagy I.1, Mezős Cs.,  Zsigmond E.

A Diósgyőr legjobb góllövői: Gergely B. 6, Kisely T. 5. és Németh Z. dr. 3.

A mérkőzés jegyzőkönyve

 

Kategória: Hírek

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük