Március 24-én a csoportelső Poseidon nyerte az OB-II rangadóit a Kecskeméti Fürdőben.

Sárkány György gólerős játékával jól kezdtünk, a fővárosi csapat ellen, a harmadik negyedig vezettünk is, de néhány vitatható ítélet megzavarta csapatunkat, két meghatározó játékosunk cserével partra került és előnyeink is kimaradtak. A Poseidon két góllal elhúzott és bár a végjátékban szépítettünk, az utolsó másodpercekben kapott előnyünk is kimaradt.

Peredi játékvezető ítéletei egyébként a Poseidon – HVSC mérkőzésen is felborzolták a kedélyeket, ahol szintén egy góllal a Poseidon nyert..

Poseidon VSE – Kecskeméti VE 9-8

(2-3,3-2,3-2,1-1) V.: Peredi Péter.
KESI: Harkai J. – Nagy R.1,
SÁRKÁNY GY.4, Nagypál S., Liszi A.,
Barabás O.1, Morva T.
Cs.: Bogdán L. Dongó T.1, Györe A.,
Zsigmond E.1,Rozgonyi Á.,Mezős Cs.,
Kurucz Cs.(k).
Edző: Rozgonyi Gábor.
A mérkőzés jegyzőkönyve

 

A soproni gyors fiatalok a mérkőzés elején megleptek bennünket, a második negyedben még vezettek is, de aztán győzött a rutin. Zsinórban lőttünk 6 gólt, melyből Bogdán László eredményes centerjátéka emelhető ki, Kurucz Csaba is jól teljesített a kapuban, így biztos győzelem született.

  
Soproni VSE – KVE 7-12  

(2-3,2-3,1-4,2-2) V.: Irmes Máté Benedek
Kitünt: KURUCZ CS.(k), Gólővök:
BOGDÁN L.4, NAGY R.2, BARABÁS O.2,
ZSIGMOND E.2, Sárkány Gy.1, Liszi A.1
A mérkőzés jegyzőkönyve

További eredmények:

Soproni VSE – KVE 7-12
Sopron – Hódmezővásárhelyi VSC 4-8
Kategória: Hírek